CH Platan
CH Platan Apsys

Z początkiem marca 2013 roku Centrum Handlowe Platan w Zabrzu pozyskało nowego najemcę –sklep Streffa, oferujący odzież damską. W nowej odsłonie zaprezentowano także salon obuwniczy Deichmann.

– Wprowadzanie nowych najemców do Centrum Handlowego Platan oraz zmiany w aranżacji salonów już istniejących w Platanie to działania, które służą zwiększeniu atrakcyjności naszego obiektu. Jestem pewna, że poczynione kroki zagwarantują naszym klientom udane zakupy w przystępnych cenach oraz w przyjemnym dla oka otoczeniu – mówi Aneta Górska, dyrektor centrum handlowego Platan.

Sklep Streffa zajął powierzchnię 70 mkw. W ofercie salonu znajdują się sukienki, spódnice, żakiety, bluzki, płaszcze i spodnie, a także dodatki do kobiecej garderoby, np. paski, torebki oraz szale. Streffa to polska firma oferująca proste i ponadczasowe kroje. Odzież szyta jest w Polsce.

Powierzchnia i lokalizacja sklepu Deichmann pozostają bez zmian. Salon zajmuje 350 mkw. Nowa aranżacja lokalu podkreśla nowoczesny charakter marki oraz otwartość na najświeższe trendy. Firma Deichmann, oferująca obuwie oraz dodatki dla każdej grupy wiekowej, obecna jest w Centrum Handlowym Platan od 2003 roku.

Sklep Streffa znajduje się w sąsiedztwie sklepów Bytom i Makalu oraz perfumerii Sephora. Deichmann zlokalizowany jest natomiast przy wejściu centralnym, w sąsiedztwie lokali Apart i Wojas. Salony czynne są w godzinach otwarcia galerii.

Na terenie Centrum Handlowego Platan znajduje się hipermarket Real oraz 83 butiki i punkty usługowe, m.in. Deichmann, RTV Euro AGD, Carry, CCC, Sephora, Go Sport oraz Reserved. Platan jest centrum rodzinnym, przyjaznym dzieciom i ich opiekunom. Oferuje fachową opieką nad najmłodszymi w mini przedszkolu. Galeria jest również przyjazna osobom niepełnosprawnym, którym na czas zakupów udostępniany jest nieodpłatnie wózek inwalidzki.

Właścicielem obiektu jest firma IVG Immobilien AG. Zarządcą CH Platan jest firma Apsys Polska sp. z o.o.