Agnieszka Tomczak-Tuzińska, CREAM
Agnieszka Tomczak-Tuzińska, CREAM

– Shopping Forum to obecnie największe i najbardziej prężne branżowe spotkanie tego typu w Polsce. Poza szeroką promocją naszej nowej marki targi były doskonałą okazją do spotkań z przedstawicielami najemców posiadających swoje salony w centrach zarządzanych przez CREAM. W wielu przypadkach rozmowy te zaowocowały koncepcjami wspólnych, indywidualnie profilowanych działań – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Agnieszka Tomczak-Tuzińska, marketing director CREAM.

CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu convenience, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu stand-alone.

Nowy podmiot na rynku nieruchomości po raz pierwszy szerszemu gronu zaprezentowano podczas Shopping Center Forum 2013 Spring Edition 7 marca 2013 roku.

– Tego typu imprezy to doskonałe miejsce do spotkań i osobistych rozmów. W czasie trwania wydarzenia mieliśmy również okazję spotkać się z przedstawicielami firm oferujących usługi około branżowe. Wiele z nich zaproponowało ciekawe, nowatorskie rozwiązania mogące być wykorzystane w obiektach przez nas zarządzanych – dodaje Agnieszka Tomczak-Tuzińska.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.