Loft37.pl
Loft37.pl

Projektantki butów Loft37.pl, Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska, zachęcone sukcesem swojego pierwszego butiku w Warszawie, postanowiły otworzyć swój kolejny salon. Sklep znalazł się w poznańskim centrum handlowym Stary Browar.

Kilka miesięcy temu w tym samym obiekcie otwarto butik z ofertą marki Loft37.pl oraz projektantów Bohoboco. Lokal obu marek zajmowal łącznie ok. 50 mkw.

Właścicielki Loft37.pl postanowiły otworzyć własny salon w Starym Browarze w nowej lokalizacji na powierzchni ok. 25 mkw.

Założycielki i projektantki marki Loft37.pl, jako pierwsze w Polsce umożliwiły klientkom stworzenie butów w 100 proc. zgodnych z ich stylem. Buty marki są szyte ręcznie, na indywidualne zamówienie z najlepszych włoskich skór. Klient po wyborze modelu bazowego, proponowanego przez projektantki, sam decyduje o fakturze i kolorze skóry z jakiej będzie wykonana jego nowa para butów.

W wybranych modelach można zmienić kolor podeszwy, dobrać dekoracyjne dodatki (kokardy, czaszki, kolorowe zamki itp.), a także wyhaftować dowolny napis, czy symbol (np. swoje inicjały). Dzięki temu każdy może posiadać unikalną parę butów. Oprócz butów w salonie Loft37.pl znaleźć można skórzane i ręcznie szyte torby.