Salon Smyk
Salon Smyk, EM&F

W nowo otwartym centrum handlowym Factory Warszawa Annopol rozpoczął działalność salon Smyk Outlet.

Sklep Smyk Outlet znajduje się na parterze centrum handlowego, a jego powierzchnia zajmuje ponad 700 mkw. Jest to pierwszy w stolicy i drugi w kraju salon w formacie wyprzedażowym. Pierwszy w Polsce sklep Smyk w formacie outlet powstał w Factory Poznań w Luboniu w 2010 roku.

– Jesteśmy przekonani, że nasz nowy salon w formule wyprzedażowej świetnie uzupełni regularną ofertę Smyka w Warszawie, gdzie do tej pory funkcjonowało 12 naszych sklepów. Podobnie jak one Smyk w Factory Warszawa Annopol oferować będzie szeroki wybór ubrań, zabawek i akcesoriów dla dzieci – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

– Produkty dostępne w salonie Smyk outlet, mimo niższych cen, podobnie jak w każdym innym sklepie naszej sieci, spełniają najsurowsze normy dotyczące jakości wykonania i bezpieczeństwa, dzięki czemu mamy nadzieję zdobyć wielu nowych klientów – dodaje Marek Łebek.

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, wchodząca w skład Grupy Empik Media & Fashion (Grupa EM&F). Jej historia sięga roku 1976, w którym powstał Dom Handlowy Smyk. Dynamiczny rozwój sieci rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę: Smyk sp. z o.o. Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 90 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce. Sklepy Smyk działają również w Rosji, na Ukrainie, w Turcji i w Rumunii.