Salon T-Mobile
Salon T-Mobile

W marcu, w Galerii Słonecznej, otwarto salon T-Mobile.  Polska Telefonia Cyfrowa otworzyła swój punkt w radomskim centrum handlowym na parterze, na powierzchni 55 mkw.

– Nie mogło zabraknąć nas w największym w regionie centrum handlowym, które może poszczycić się średnią miesięczną odwiedzalnością na poziomie ponad 600 tys. – mówi Robert Młodzikowski, przedstawiciel PTC SA.

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce. Świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Operatorem sieci T-Mobile w Polsce jest Polska Telefonia Cyfrowa SA (PTC), założona w 1995 roku.

Właścicielem PTC jest globalny koncern telekomunikacyjny Grupa Deutsche Telekom (DT), który prowadzi działalność w 50 krajach na świecie i obsługuje blisko 200 mln klientów. W Polsce operator obsługuje ponad 15 mln klientów i obejmuje swoim zasięgiem niemal 100 proc. powierzchni i mieszkańców kraju.

– Galeria Słoneczna to nie tylko ponad 150 sklepów znanych marek. Dbamy też o rozwój oferty usługowej. Wraz z otwarciem T-Mobile mamy pełną ofertę jeśli chodzi o usługi telekomunikacyjne, bo w galerii z sukcesem działają już Orange, Play i Plus GSM. Klienci mogą również skorzystać z usług fryzjerskich czy krawieckich, w galerii działają także nowoczesna pralnia, operator turystyczny oraz kantor. Zapewniamy naszym klientom pełną ofertę usług, które są im potrzebne – komentuje Mateusz Janiec, odpowiedzialny za wynajem powierzchni w Galerii Słonecznej.

Galeria Słoneczna jest zlokalizowana w centrum Radomia. Jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, który obejmuje również Aquapark, klub fitness Life, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi.

W radomskim centrum handlowym mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.