Salon Sinsay
Salon Sinsay

13 marca 2013 roku w radomskim centrum handlowym otwarty został pierwszy w Radomiu sklep marki Sinsay.

Galerię Słoneczną LPP SA, właściciel marki, wybrał jako jedno z pierwszych miejsc, w których na polskim rynku zadebiutował Sinsay. Odbyły się też ponowne otwarcia sklepów House i Mohito. Sklepy zyskały większe powierzchnie.

Wszystkie marki LPP SA – Sinsay, Reserved, Mohito, Cropp Town i House zajmują ponad 2,7 tys. mkw. powierzchni Galerii Słonecznej.

– Nasze marki – Reserved, Mohito, Cropp Town i House – cieszą się ogromną popularnością wśród klientów Galerii Słonecznej. Jesteśmy tu od samego początku – od otwarcia tego największego w regionie centrum handlowego – w kwietniu 2011 roku. Przez ten czas mieliśmy okazję przekonać się o potencjale tego miejsca. Jesteśmy przekonani, że młodzi mieszkańcy Radomia i okolic docenią również naszą nową markę – Sinsay- mówi Robert Madej, przedstawiciel LPP odpowiedzialny za ekspansję.

Sinsay oferuje premierową kolekcję dziewczynom w wieku 15 – 24 lat. Projekty powstały z myślą o młodych paniach, które nie boją się modowych eksperymentów i świadomie kreują swój wizerunek.

LPP SA to polska firma odzieżowa, która od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do dwunastu europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej. Spółka korzysta z kilku kanałów dystrybucji swoich produktów. Głównym z nich jest sprzedaż detaliczna poprzez sieć własnych sklepów firmowych zlokalizowanych w centrach handlowych.

Galeria Słoneczna ma 42 tys. mkw. pow. najmu i 1,2 tys. miejsc parkingowych. Obiekt działa od 6 kwietnia 2011 roku.