Salon Play
Salon Play

Do najemców galerii handlowej Auchan w Częstochowie dołączył operator sieci telefonii komórkowej Play. Salon o powierzchni prawie 62 mkw. oferuje usługi, telefony oraz akcesoria.

Salon Play dołączył do grona ponad 70 najemców galerii handlowej Auchan w Poczesnej. Tym samym uzupełnił ofertę centrum. W CH Auchan Częstochowa do dyspozycji klientów są zarówno salony i punkty usługowe, jak równie liczne butiki odzieżowe i obuwnicze.

Play istnieje w Polsce od 2005 r. Jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się sieci telefonii komórkowej i ma już 8,7 mln klientów w całym kraju. Sieć Play ma bardzo bogatą ofertę usług dla firm i dla klientów indywidualnych, a także na kartę.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw.

Na terenie centrum znajdują się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum handlowe posiada 1460 miejsc parkingowych, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzbogacają: stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.