Martes Sport
Martes Sport

W centrum handlowym Plejada w Sosnowcu otwarty został sklep firmy Martes Sport. Producent oraz dystrybutor odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych wynajął 358 mkw. powierzchni handlowej.

W trakcie zawierania umowy wynajmującego reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Martes Sport to polska firma z siedzibą w Bielsku-Białej. W swojej ofercie posiada sprzęt takich marek jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes i Nike. Pierwszy sklep Martes Sport został otwarty w sierpniu 2005 r. w Czeladzi. Obecnie na terenie całej Polski działa blisko 50 lokali o łącznej powierzchni ponad 26 tys. mkw.

– Martes Sport zajmie miejsce innego najemcy, który dotychczas oferował asortyment sportowy w naszym centrum handlowym. Cieszymy się, że zachowamy ciągłość i nasi klienci dalej będą mogli zaopatrywać się w Plejadzie w całą gamę produktów przydatnych entuzjastom różnych dziedzin sportu i aktywnego wypoczynku – mówi Tomasz Gizicki, dyrektor CH Plejada z działu zarządzania nieruchomościami Cushman & Wakefield.

Plejada to centrum handlowe mieszczące się w Sosnowcu przy ulicy Staszica 8b. Łączna powierzchnia najmu wynosi ponad 20 tys. mkw., na którą składa się ponad 100 sklepów, restauracje oraz hipermarket Carrefour.

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Reprezentuje klientów na każdym etapie procesu najmu i inwestycji w nieruchomości oraz cieszy się silną pozycją na najważniejszych rynkach świata, o czym świadczy udział firmy w wielu istotnych transakcjach nieruchomościowych. Firma Cushman & Wakefield została założona w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 14 000 pracowników w 243 biurach w 60 krajach.