Diana Paszkowska

Jeszcze w marcu 2013 roku otwarty zostanie kolejny salon należący do międzynarodowej sieci obuwniczej Centro. Na jego lokalizację wybrano Centrum Handlowe Atrium Targówek. Będzie to 57. sklep tej marki w Polsce.

– Stale powiększająca się liczba naszych salonów w Polsce to wynik realizowanej przez nas strategii zakładającej silną ekspansję w tym regionie Europy. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 2011 roku i już posiadamy blisko 60 salonów zlokalizowanych w galeriach handlowych – mówi Diana Paszkowska, Commercial Director Central & Eastern Europe sieci Centro.

Nowy salon marki zajmie powierzchnię 270 mkw.

– Wierzymy, że  klientom naszego nowego salonu w Targówku także spodoba się połączenie doskonałego wzornictwa inspirowanego najnowszymi trendami mody oraz rozsądnych cen. Specjalnie dla nich 28 marca przygotowaliśmy Grand Opening, któremu towarzyszyć będzie wiele atrakcji – dodaje D. Paszkowska.

Centro oferuje obuwie w przystępnej cenie. Kolekcje sieci uzupełniane są co miesiąc o kolejne modele zgodne z najnowszymi trendami mody. Każdy salon oferuje ponad 2 tys. modeli butów: od  najbardziej eleganckich przez casual aż po fasony sportowe. Dodatkowo, dla wygody klientek, cały dostępny w sklepie asortyment obuwia eksponowany jest tuż obok prezentowanego modelu, co sprzyja sprawnym zakupom.

Centro to międzynarodowa marka obuwnicza, która na polskim rynku dostępna jest od czerwca 2011 roku. Sieć sprzedaży to  blisko 60 sklepów zlokalizowanych w Polsce oraz niemal 900 na całym świecie.