Butik z bielizną
Butik z bielizną

W marcu 2013 roku do grona najemców gorzowskiego Centrum Handlowego NoVa Park dołączył La Lingerie – salon z bielizną osobistą. To drugi, po Białymstoku, sklep marki w Polsce.

– La Lingerie to kolejny najemca, który zawitał do NoVa Park w ostatnim czasie. Cieszymy się, że nasze centrum handlowe jest atrakcyjnym miejscem dla partnerów biznesowych. Jestem przekonana, że systematycznie rozszerzana oferta handlowa NoVa Park będzie  dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic istotną przyczyną  częstszych wizyt w naszym centrum – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon La Lingerie zajmuje powierzchnię 57,2 mkw. i jest zlokalizowany na pierwszym piętrze centrum, naprzeciwko sali zabaw Acapulco.

La Lingerie to sklep z bielizną dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W asortymencie salonu znajduje się szeroki wybór rajstop, pończoch, skarpetek, bielizny osobistej dla mężczyzn oraz dzieci. Są także piżamy, akcesoria bieliźniarskie a także bielizna ciążowa i wyszczuplająca.

NoVa Park w województwie lubuskim oddano do użytku w kwietniu 2012 roku. Obiekt jest zlokalizowany w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito czy 4 F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.