Akcesoria
Akcesoria

W marcu 2013 roku ofertę zakupową w CH Auchan Hetmańska uzupełnił salon Fashion Bags. Lokal o powierzchni 65 mkw. oferuje torebki damskie.

W ofercie salonu znalazło się ponad 300 różnych modeli torebek. W Fashion Bags panie znajdą propozycje na każdą okazję. Obok eleganckich i klasycznych kopertówek, są tam pojemne i mniej oficjalne torby codziennego użytku oraz wygodne i praktyczne walizki i torby podróżne.

Fashion Begs to kolejna już propozycja z ofertą dla kobiet w CH Auchan Hetmańska. W galerii znajduje się także wybór butików z odzieżą, obuwiem i akcesoriami damskimi.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska mieści się przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. W obiekcie znajduje się ponad 50 sklepów, m.in. butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty uzupełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan oraz Leroy Merlin. Centrum Handlowe posiada blisko 1550 miejsc parkingowych, w tym 35 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2008 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan.

Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan uzupełniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto.