Sklep Sinsay

Spółka LPP do końca marca uruchomi jeszcze trzy sklepy sieci odzieżowej Sinsay w centrach handlowych. 20 marca ruszy salon w CH Europa Centralna w Gliwicach, a 23 marca w M1 Zabrze oraz w CH NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. Tym samym sieć będzie liczyć 12 sklepów. – W kwietniu planujemy otworzyć kolejne 12 salonów Sinsay m.in. w Warszawie, Płocku, Bochni, Kielcach, Bytomiu, Gdańsku – powiedziała redakcji Retailnet Marta Ożóg-Orzegowska, Brand Manager Sinsay LPP SA.

Pierwsze sklepy Sinsay ruszyły z początkiem marca 2013 roku. Obecnie w ramach sieci działa 9 punktów w Galerii Słonecznej (Radom), w CH Olimpia (Bełchatów), Galerii Veneda (Łomża), w Pasażu Łódzkim i Manufakturze (Łódź), w Galerii Rzeszów i Millenium Hall (Rzeszów), w DH Renoma (Wrocław), a także w Galerii Malta.

Marka Sinsay jest najnowszym brandem w portfelu spółki LPP. Odzież przeznaczona jest dla dziewcząt w grupie wiekowej 15-24, ze szczególnym uwzględnieniem licealistek. Salony Sinsay mają powierzchnię od 200 do 400 mkw. Planowane sklepy zlokalizowane zostaną przede wszystkim w centrach i galeriach handlowych.

Sieć Sinsay do końca 2013 roku będzie liczyć ponad 50 punktów sprzedaży. LPP planuje również w tym roku uruchomić sklep internetowy nowej marki.
LPP SA jest właścicielem sieci sklepów odzieżowych. Do firmy należą salony marek Reserved, Cropp, House oraz Mohito. Większość z nich funkcjonuje w centrach i galeriach handlowych. LPP poza Polską posiada salony sprzedaży w dwunastu krajach Europy Środkowej i Wschodniej.