Iwona Kossmann
Iwona Kossmann

W drugiej połowie marca 2013 roku w warszawskiej Galerii Mokotów zadebiutuje polska marka modowa adresowana do kobiet biznesu.

Autorką i właścicielką marki jest Iwona Kossmann, która stworzyła ją na bazie własnych, 20-letnich doświadczeń wyniesionych z biznesu.

Kossmann jest marką mody biznesowej, oferującą rzeczy klasyczne, a przy tym wygodne. Wnętrze nowo otwartego salonu, który zlokalizowany jest na poziomie pierwszym Galerii Mokotów, utrzymane będzie w nowoczesnej stylistyce. Sklep zajmie powierzchnię około 40 mkw.

Marka Kossmann jest pierwszą w Polsce, która posiada ofertę ubrań biznesowych skierowanych do aktywnych, przedsiębiorczych kobiet. Każda kolekcja Kossmann będzie składać się z 25 modeli, wykonanych z wysokiej jakości materiałów – głównie wełny, bawełny i kaszmiru. Wzornictwo i krój bazuje na aktualnie obowiązujących trendach, dostosowanych do potrzeb kobiet biznesu

Wszystkie kolekcje są szyte i wykonywane z najlepszej jakości materiałów. Cały asortyment produkowany jest w Polsce.

Firma Kossmann Fashion sp. z o.o.  została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 31 stycznia 2013 roku. Przedstawiciele spółki nie zdradzają na razie szczegółów dotyczących planów ekspansji sieci. Jak dowiedziała się redakcja portalu Retailnet, więcej o koncepcji sieci sklepów będzie można się dowiedzieć po otwarciu pierwszego pilotażowego butiku w Galerii Mokotów.