Restauracja Olimp
Restauracja Olimp, Gastromall

Grupa Gastromall, właściciel marki Olimp – sieci restauracji z jedzeniem na wagę- podpisała umowę na lokal o powierzchni 88 mkw. w budowanym Centrum Handlowym  Atrium Felicity w Lublinie.

Będzie to szósta restauracja franczyzowa pod marką Olimp i piętnasta w sieci. Najemcą jest przedsiębiorca z Rzeszowa prowadzący restaurację Olimp w Galerii Rzeszów, otwartą w listopadzie 2012 roku.

W priorytetowych planach Grupy Gastromall na lata 2013 -2015, znajduje się wprowadzenie do menu Olimpu  żywności prozdrowotnej i dietetycznej. Grupa jest także Beneficjentem funduszy unijnych w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Równolegle realizuje cztery projekty dotyczące rozbudowy sieci gastronomicznych.

W bieżącym roku Grupa planuje kolejne otwarcia na terenie Krakowa i  Poznania, jednocześnie negocjuje kolejne umowy na terenie całego kraju, poszukuje także nowych chętnych do prowadzenia restauracji pod marką Olimp.

Grupa Gastromall to właściciel rozwijającej się sieci z jedzeniem na wagę w Polsce. Marka Olimp jest obecna przede wszystkim w galeriach handlowych, oferuje świeże jedzenie na wagę w stałej cenie za 100 g.

Gastromall wprowadza także na rynek nowy koncept – lodziarnie Lovit oferujące lody w ponad 35, autorskich smakach, produkowane we własnym laboratorium lodowym w Krakowie.  Trwają prace nad rozwinięciem konceptu Point Frappe  – marki premium należącej do Grupy.