Wizualizacja CH Auchan Łomianki

Wiosną 2013 galeria handlowa Auchan w Łomiankach poszerzy swoją ofertę  dla najmłodszych. Do grona najemców bowiem dołączy sklep Smyk. W salonie o powierzchni 650 mkw. znajdzie się duży wybór zabawek, akcesoriów i ubrań dziecięcych.

Podpisanie umowy najmu z firmą Smyk jest, w opinii zarządu, kolejnym krokiem do tego, by Centrum Handlowe Auchan Łomianki stało się miejscem przyjaznym dzieciom i całym rodzinom. Wraz z zakończeniem wiosną tego roku drugiej fazy inwestycji, dla dzieci dostępna będzie również przestrzeń do zabawy z interaktywną podłogą i placem zabaw.

Smyk to kolejny najemca po H&M, Reserved, Mohito czy Home&you, który zostanie otwarty wiosną tego roku wraz z ukończeniem drugiego etapu inwestycji.

Pierwszy sklep Smyk powstał 35 lat temu w Warszawie. Obecnie w całej Polsce jest ich ponad 80. W ofercie salonu w Łomiankach znajdzie się szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów, akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci od chwili urodzenia do 14 roku życia.

Centrum Handlowe Auchan jest zlokalizowane w podwarszawskich Łomiankach. Obecnie w Centrum Handlowym oprócz hipermarketu Auchan znajdują się wiodące marki ubraniowe i obuwnicze. Wśród dotychczasowych najemców CH Auchan Łomianki są już m.in. Camaieu, Empik, CCC, Wojas, Ryłko, Symbiosis, Centro, Kari, Vistula/Wólczanka, Bytom, Orsay, Promod, Calzedonia, Intimissimi, Sephora, Yves Rocher, Inglot, Frederic Moreno, Lynx Optique, Barakuda, Kruk, Jubitom, Cukiernia Sowa, Flunch, Claire’s, Tiger, Matras, Aquael Zoo.

Ofertę 50 sklepów uzupełniają salony jubilerskie, księgarnie i punkty gastronomiczno-usługowe. Po sfinalizowaniu drugiej fazy inwestycji w galerii handlowej będzie 100 sklepów i punktów usługowych.

Powierzchnia najmu Centrum Handlowego Auchan Łomianki to 33,6 tys. mkw. Dla klientów przygotowano 1820 miejsc parkingowych. Centrum znajduje się przy trasie wyjazdowej z Warszawy, przy drodze krajowej nr 7. Galeria obejmuje zasięgiem północne dzielnice Warszawy: Bielany, Żoliborz,  Białołękę oraz Łomianki i rejon podmiejski północnej części Warszawy.

Przypomnijmy, obiekt działa od 2012 roku i liczy obecnie 50 butików. Od wiosny 2013 roku, po zakończeniu II etapu inwestycji, klienci będą mieli do dyspozycji prawie 100 sklepów znanych na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. Centrum zostanie wyposażone w wiele nowoczesnych udogodnień, między innymi w podwieszony pod sufitem okrągły ekran LED (tzw. ring screen), na którym będą wyświetlane m.in. informacje o wydarzeniach w CH czy interaktywne plany galerii, pozwalające szybko zlokalizować szukane miejsce. W kompleksie znajdzie się także specjalna strefa wypoczynku z czytelnią. Najmłodszym galeria udostępni przestrzeń zabawy, na którą składać się będzie darmowy plac zabaw oraz interaktywna podłoga.