7th Street
7th Street

Od połowy marca 2013 roku klienci sieci restauracji 7th Street mogą składać zamówienia online, a także dokonywać płatności za jedzenie drogą elektroniczną.

Firma umożliwiła usługę realizacji zamówień drogą internetową. Dzięki współpracy z dwoma wiodącymi na polskim rynku portalami  w wielu restauracjach na terenie całej Polski można zamawiać i płacić online – pyszne.pl i pizzaportal.pl.

– Nasza obecność na tych portalach daje nam dostęp do klientów którzy regularnie korzystają z usług dostawy gotowych posiłków do domu, a także cenią sobie wygodę i nowoczesne technologie – mówi mówi Łukasz Błażejewski, właściciel firmy 7th Street.

Obydwa portale umożliwiają porównanie ofert wielu restauracji znajdujących się w pobliżu miejsca aktualnego pobytu klienta bez konieczności dzwonienia do restauracji.

W 2013 roku otwarto dwie nowe restauracje 7th Street w Warszawie oraz Poznaniu. Na 3 kwietnia zaplanowano otwarcie nowego lokalu w Pruszkowie. Dodatkowo firma przygotowuje się do otwarcia kolejnych lokali m.in. dwóch w Warszawie oraz jednego w nowo powstającej Galerii Zabrze.

Firma poszukuje też lokalizacji w kolejnych 6 miastach zarówno w obiektach handlowych, jak i przy ulicach. Do końca roku 7th Street zakłada zrealizowanie planu posiadania minimum 15 restauracji. Firma umożliwia otwarcie lokalu na zasadach franczyzy.

– 7 Street – Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej. Budowana jest na zasadach franczyzy, która pozwala już przy wkładzie własnym od ok. 80 tys. zł otworzyć gotowy lokal z pełnym wyposażeniem. Dodatkowo 7 Street, przy współpracy ze swoimi partnerami, zapewnia franczyzobiorcom nieodpłatnie część wyposażenia m.in. część urządzeń kuchennych, ekspres do kawy, zamrażarki, lodówki, ogródek letni, elementy reklamowe oraz odzież roboczą – mówi Łukasz Błażejewski, właściciel firmy.

Lokale pod szyldem 7th Street można uruchomić w formie baru samoobsługowego (7th Street –Grill & Bar), z daniami serwowanymi w jednorazowych opakowaniach, lub restauracji z pełną obsługą kelnerską i zastawą stołową (Restauracja 7th Street – Grill & Bar).