CH Auchan Krasnem

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Krasne dołączyła jedna z największych sieci z odzieżą dżinsową – salon Texas Club. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 117 mkw.

Działająca na rynku od 15 lat firma, oferuje modne i komfortowe produkty marek Dacota czy Stanley. Znana jest szczególnie klientom z województwa podkarpackiego i małopolskiego, gdzie salonów tej sieci jest najwięcej.

Centrum Handlowe Auchan Krasne znajduje się w Krasnem koło Rzeszowa. Na powierzchni 37,1 tys. mkw. GLA rozlokowanych jest blisko 30 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Centrum Handlowego mieszczą się także hipermarket Auchan oraz restauracje i kawiarnie. Obiekt dysponuje parkingiem na 1540 miejsc, w tym 31 przeznaczonych jest dla osób niepełnosprawnych a 6  dla klientów z małymi dziećmi.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan.

Immochan w Polsce dysponuje i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw. Powierzchnia najmu w galeriach handlowych wynosi 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan uzupełniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto.