Galeria Wisła
Galeria Wisła

Caelum Real Estate Asset Management (CREAM) i grupa LPP doszły do porozumienia w sprawie powierzchni handlowej w płockiej Galerii Wisła.

Jedna z największych polskich odzieżowych sieci handlowych poszerzy swoją ofertę w Wiśle  o dwa nowe salony – Sinsay i Reserved, które zajmą  łączną powierzchnię ponad 1 290 mkw.

Sinsay to najnowszy brand Grupy LPP skierowany do nastolatek. Nowa marka będzie operować na powierzchni 275 mkw. na poziomie 0.

Dobrze rozpoznawalny na dzisiejszym rynku Reserved zostanie otwarty  na powierzchni ponad 1015 metrów kwadratowych i wzmocni dzisiejszą ofertę poziomu +1 Galerii Wisła. Będzie to największy w Płocku i regionie salon tej marki. Otwarcie salonu, planowane  jest na drugą połowę br. i zdaniem zarządu Galerii Wisła, istotnie wzmocni tenant-mix obiektu.

– Negocjacje z tak potężnym i doświadczonym na rynku liderem odzieżowym nie były łatwe, natomiast kolejny raz udało nam się zakończyć rozmowy z sukcesem dla obu stron. Po raz kolejny to Galeria Wisła okazuje się wiodącym projektem na rynku gdzie znane firmy chętnie debiutują z nowymi markami jak Sinsay oraz podejmują decyzje o dalszej współpracy z najchętniej odwiedzaną galerią w Płocku jaką jest właśnie Wisła. Pojawienie się Grupy LPP spektakularnie potwierdza siłę oraz stabilność Galerii Wisła na płockim rynku. To dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie bycia najlepszym partnerem biznesowym na rynku dla wielu firm chcących zaistnieć bądź kontynuować działalność w Płocku – Grzegorz Mroczek, vice-prezydent CREAM

– Według badań regularnie przeprowadzanych w Płocku Wisła niezmiennie utrzymuje pozycję lidera na rynku lokalnym. Cieszy nas fakt, iż traktowani jesteśmy jako teren  miłych spotkań towarzyskich, dodatkowo utrzymując renomę miejsca, gdzie klienci mogą kupić wszystko czego potrzebują. Przez blisko 5 lat operowania na rynku wykształciliśmy silną lojalność klientów wobec Galerii Wisła i mimo upływu czasu udaje nam się to utrzymać na niezmiennie wysokim poziomie. Otwarcie salonów Reserved i Sinsay z pewnością jeszcze mocniej ugruntuje pozycję Wisły na rynku. Cieszymy się, że negocjacje naszego zespołu leasingu CREAM z grupą LPP zakończyły się pomyślnie, tym bardziej, że obie strony mają pewność sukcesu na lokalnym rynku – dodaje Łukasz Tomczak, marketing & pr manager CREAM.

LPP SA, właściciel marek Reserved i Sinsay, działa na rynku od 1995 roku, jako polska firma, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Od 2001 roku jest notowana na warszawskiej giełdzie. Spółka jest właścicielem 5 marek odzieżowych.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu convenience, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu stand-alone.