Sklep Gatta w Parku Handlowym Auchan Bielany

Do grona najemców Parku Handlowego Auchan Bielany dołączył salon firmy Gatta. Najemca na potrzeby sklepu zajął lokal o powierzchni 36,30 mkw.

W tym roku spółka Gatta obchodzi 20 urodziny. Firma działa na polskim rynku, a także w takich krajach jak Ukraina, Mongolia czy Australia. Gatta stale poszerza swoją ofertę rajstop i bielizny damskiej. Sklep Gatta w Parku Handlowym Auchan Bielany mieści się w lokalu numer 61.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni 32 ha jest największą galerią handlową na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 26 tys. mkw., a powierzchnia handlowa zajmuje około 16,5 tys. mkw. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów. W ofercie obiektu znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Ofertę uzupełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dzieciom udostępniono plac zabaw Kinder Planeta.

Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata. Centrum Handlowe posiada 3,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych. PH Auchan Bielany został otwarty w 2003 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw.