NoVa Park

W dniu 27 marca 2013 roku nastąpiło otwarcie salonu Sinsay w gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park. Marka należąca do grupy LPP SA zajmuje lokal o powierzchni blisko 280 mkw., który usytuowany jest na parterze, przy wejściu głównym.

– Sinsay to kolejna marka odzieżowa, która pojawiła się w NoVa Park i pierwszy sklep brandu w Gorzowie Wielkopolskim. Jesteśmy pewni, że dostęp do większej liczby butików modowych zwiększy atrakcyjność naszego centrum handlowego, a marka Sinsay przypadnie do gustu młodym fashionistkom – powiedziała Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Od kwietnia 2012 roku w NoVa Park znajdują się również inne marki z portfolio LPP S.A. – salony Reserved, Re Kids oraz Mohito.

NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.Kruk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.