Salon Young Athletes
Salon Young Athletes

W Centrum Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie otwarto salon nowego najemcy. Sklep Young Athletes znalazł się na drugim poziomie obiektu.

Nowy najemca zajął w centrum handlowym powierzchnię 150 metrów kwadratowych. Sklep Young Athletes stanowi uzupełnienie oferty sportowej, która reprezentowana jest w Millenium Hall przez takich najemców jak m.in.: New Balance, Intersport, Nike, Adidas, Puma czy Reebok.

W ofercie Young Athletes znajdują się najnowsze kolekcje marek: Nike, Adidas, Reebok oraz Puma. Wszystkie produkty są w wydaniu skierowanym do dzieci i młodzieży. W ofercie salonu znajduje się zarówno obuwie, jak i odzież z najnowszych kolekcji sportowych marek.

Millenium Hall to pierwsze regionalne centrum kulturalno-handlowe na Podkarpaciu. Powierzchnia Centrum to ponad 56 tys. mkw (GLA), na której klienci mogą znaleźć ponad 200 sklepów najmodniejszych marek. Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House), Max Mara Weekend, Toys”R”US, Media Expert, Multikino, Piotr i Paweł oraz stowarzyszenie „Siemacha”.

Deweloperem projektu jest spółka Develop Investment.