Grzegorz Jamroziak
Grzegorz Jamroziak

Colliers International, doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, poinformował o powołaniu Grzegorza Jamroziaka na stanowisko Dyrektora Działu Zarządzania Powierzchniami Handlowymi.

Głównym zadaniem Grzegorza będzie praca nad dalszym doskonaleniem oferty zarządzania powierzchniami handlowymi.

Grzegorz Jamroziak, jak poinformowano, wnosi do Colliers bogate doświadczenie zawodowe z zakresu zarządzania nieruchomościami handlowymi – jest związany z branżą od 2003 roku. Przed dołączeniem do zespołu Colliers Grzegorz pracował m.in. dla DTZ Management Polska, gdzie kierował zespołem zarządzającym całym portfolio nieruchomości handlowych. Wcześniej pracował dla Donaldsons Polska.

– Bardzo się cieszymy, że specjalista takiej klasy dołączył do Colliers. Jestem pewny że doświadczenie i umiejętności Grzegorza  przyczyną się do udoskonalenia naszej oferty skierowanej do klientów z sektora powierzchni handlowych –  powiedział Peter Love, Partner w Colliers Internationla, Dział Zarządzania Nieruchomościami.

Colliers International działa w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Jest częścią spółki giełdowej FirstService Corporation (notowanej na NASDAQ oraz TSX). Colliers doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także doradztwem na rynku inwestycji hotelowych i rekreacyjnych, nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku. W Polsce firma działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, w których łącznie zatrudnia ponad 190 specjalistów.