Butik Your New Style
Butik Your New Style

Obecnie w ramach sieci sklepów Butik Your New Style działa 151 punktów, w tym 140 franczyzowych i 11 własnych. – W 2013 roku otworzyliśmy już 6 sklepów w Słupsku, Białymstoku, Tczewie, Poznaniu, Krakowie i Świdnicy. W najbliższym czasie uruchomimy nowy punkt sieci w Bydgoszczy. Sklep zlokalizowany będzie w Galerii Pomorskiej – powiedział portalowi Retailnet, Grzegorz Polak, doradca zarządu ds. rozwoju.

Sieć Butik Your New Style w 2013 roku powiększy się o 25 salonów. Wszystkie będą działały na zasadzie franczyzy.

Butik Your New Style to ogólnopolska sieć sklepów z odzieżą typu sport & casual, przeznaczoną dla młodych aktywnych kobiet. Sieć jest obecna na rynku od 2001 roku. Właścicielem marki jest polska firma Trend & Fashion Group sp. z o.o. Butik Your New Style oferuje nie tylko ubrania, ale też dodatki – paski, czapki oraz torebki.

Sklepy sieci zajmują lokale o powierzchni od 60 do 100 mkw.. Lokal powinien być usytuowany w najlepszej części miasta – na głównej ulicy handlowej, deptaku, w galerii lub w centrum handlowym. Nowe punkty powstają w miastach powyżej 35 tys. mieszkańców. Potencjalny franczyzobiorca otwierając sklep ponosi koszty związane z dostosowaniem lokalu do wymagań projektu Butik Your New Style. Szacunkowy koszt adaptacji lokalu stanowi ok. 700 zł. netto za mkw.

Spółka Trend & Fashion Group poza tradycyjnymi salonami prowadzi sprzedaż w sklepie internetowym.