Galeria Askana
Galeria Askana

Już 5 kwietnia do grona najemców Galerii Askana dołączy salon Atlantic. Nowy najemca wzmocni ofertę najchętniej odwiedzanego centrum handlowego w Gorzowie Wielkopolskim. Zajmie lokal o powierzchni blisko 80 mkw. na poziomie 1 galerii.. Będzie to pierwszy firmowy salon w Gorzowie Wielkopolskim.

– Nieprzypadkowo nasi partnerzy z sieci Atlantic rozpoczną swoją działalność właśnie w Galerii Askana – powiedział Maciej Tatała, dyrektor Galerii Askana, zarządzanej przez CREAM (Caelum Real Estate Asset Management).

– Askana, pomimo już blisko 6-letniej historii i zmieniających się okoliczności rynkowych, jest najlepiej postrzeganym i najchętniej odwiedzanym obiektem w regionie. Co istotne dla nas, doceniają to najemcy, którzy tak licznie przedłużyli 5-letnie umowy najmu. Cieszymy się, że także nowe marki, prowadząc ekspansję na rynku w Gorzowie, wybierają właśnie nasz obiekt – dodał Maciej Tatała.

Marka Atlantic to lider i ekspert na rynku bielizny damskiej i męskiej w Polsce. Wysoka jakość i innowacyjne wzornictwo sprawiają, że produkty marki Atlantic od ponad 20 lat cieszą się zaufaniem klientów w wielu państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Oferta marki dostępna jest już w ponad 200 salonach.

Galeria Askana działa od 2007 roku. Obiekt ma 18 tys. mkw. powierzchni GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. Do najważniejszych najemców należą: C&A, Top Secret, Promod, Solar, Simple, Stradivarius, multiplex Helios z salami na 1200 osób oraz supermarket Chata Polska. Obiekt należy do Caelum Development.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Skupiając się przede wszystkim na zarządzaniu operacyjnym, organizacja ma w ofercie także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.

CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu convenience, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu stand-alone.