Firma P.A. Nova rozpoczęła budowę planowanego w Myszkowie przy ulicy Pułaskiego parku handlowego.

– Pierwsze prace ruszyły w połowie marca tego roku. Obiekt powstaje w sąsiedztwie działającego w tym miejscu od kilku lat Kauflandu. Planowany termin otwarcia obiektu to 15 września 2013 roku – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Rafał Swarlik, kierownik projektu, P.A. Nova.

Park handlowy w Myszkowie będzie pierwszym tego typu nowoczesnym obiektem w mieście. Powierzchnia najmu obiektu będzie wynosić  2 tys. mkw. Wśród najemców znajdą się m.in. sklepy modowe, AGD/ RTV oraz drogeria.

Na terenie kompleksu znajdzie się także parking na 65 samochodów. Oddanie obiektu do użytku wcześniej planowano na pierwszy kwartał 2013 roku.

Miasto Myszków położone jest w powiecie myszkowskim, w północno-wschodniej części województwa śląskiego. Liczy blisko 33 tys. mieszkańców.

P.A. Nova Spółka Akcyjna – jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. W skład struktury organizacyjnej firmy wchodzą działy: deweloperski, budowlano -wykonawczy, projektowo-architektoniczno -urbanistyczny oraz systemów informatycznych.

W portfolio inwestora jest  m.in. Galeria Miodowa w Kluczborku oraz Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu.