Butik Ceremony w Londynie

Spółka Wójcik Fashion Group w marcu uruchomiła drugi butik sieci Ceremony za granicą. – Nowy salon o powierzchni 70 mkw. znajduje się w Wielkiej Brytanii, w ekskluzywnej dzielnicy w miejscowości Marlow, niedaleko Londynu. Pierwszy zagraniczny salon został otwarty w Kijowie. Planujemy dalszy rozwój sieci m.in. w Mediolanie, Paryżu – powiedział portalowi Retailnet Marek Szostak dyrektor ds. rozwoju, członek zarządu Wójcik Fashion Group sp. z o.o.

– W Polsce znajduje się jeden butik Ceremony w krakowskiej Bonarka City Center. Obecnie prowadzimy rozmowy dotyczące najmu lokali w Galerii Mokotów (Warszawa) oraz w Silesia City Center (Katowice). Chcielibyśmy jeszcze otworzyć salony Ceremony w Poznaniu i Wrocławiu – dodał Marek Szostak.

Firma Wójcik Fashion Group sp. z o.o. powstała w 1987 roku. Do firmy należą trzy polskie marki – Wójcik, Hot Oil oraz Ceremony. Pierwsza z nich oferuje ubrania dla dzieci w wieku 0,5-12 lat w segmencie marek premium. Hot Oil to znak ubrań w stylu young casual dla młodych ludzi w wieku 7-14 lat. Ceremony to marka z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci od momentu urodzenia do ukończenia pierwszego roku życia.

Obecnie pod szyldem Wójcik działa 80 placówek, z czego 55 to sklepy firmowe, 25 franczyzowe. Z kolei marka Hot Oil ma 58 punktów z których 50 to placówki partnerskie. Firma prowadzi również sklep internetowy, w którym są dostępne produkty wszystkich trzech marek.