Fast food
Fast food

Sieć barów Mr Hamburger obecnie składa się z 12 lokali gastronomicznych w tym 4 funkcjonujących w centrach handlowych. W planach spółki jest dalsza ekspansja w województwach śląskim, opolskim i małopolskim.

– Najbliższe otwarcie zaplanowaliśmy na 20 kwietnia w Wiśle. Ostatnio podpisaliśmy także umowę najmu na lokal w Centrum Handlowym Plaza Rybnik. Planowane otwarcie restauracji to połowa maja 2013 roku. Nie wykluczamy podpisania kolejnych umów z centrami handlowym Plaza. Współpracujemy już z tą siecią centrów handlowych i ta współpraca przebiega sprawnie – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Dariusz Kozorowski, manager ds. rozwoju i franczyzy Mr Hamburger sp. z o.o.

Sieć Mr Hamburger będzie rozwijana zarówno w centrach i galeriach handlowych jak i w formie lokali własnych, wolnostojących. Średnia powierzchnia lokalu to 45-55 mkw. Spółka preferuje otwieranie punktów w strefach food court.

– Aktualnie prowadzimy rozmowy dotyczące wynajmu powierzchni w kilku centrach handlowych – 2 na Śląsku i 2 w Krakowie. Planujemy do końca roku uruchomić 9 nowych placówek. Zaczynamy od województwa śląskiego. Następnie skupimy się na ekspansji w małopolskim i opolskim – dodaje Dariusz Kozorowski.

Mr Hamburger obecnie ma 12 lokali ( w tym 5 własnych i 7 franczyzowych). Punkty znajdują się m.in. w CH Plaza w Rudzie Śląskiej, Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu, Galerii Kolorowa w Żywcu i w CH Plejada w Sosnowcu.