Camaïeu
Camaïeu

Do grona najemców, którzy na dłużej pozostaną w Galerii Wisła dołączyło Camaieu.  Pierwszy salon tej marki w Płocku został otwarty w Galerii Wisła w 2008 roku, teraz przedłużył umowę na kolejne lata, pozostając na parterze obiektu, na powierzchni 160 mkw.

– To już końcowy etap procesu przedłużania 5-letnich umów najmu w płockim obiekcie. W tej chwili finalizujemy rozmowy z kilkoma najemcami. Bardzo istotne jest dla nas to, iż  struktura tenant-mixu nie tylko nie uległa pogorszeniu, lecz nawet została wzbogacona. Silne marki wciąż pozostają w Galerii Wisła, a dołączyło do nich kilka nowych atrakcyjnych salonów – twierdzi Grzegorz Mroczek, wiceprezydent CREAM, zarządcy Galerii Wisła w Płocku.

Camaieu posiada ponad 1000 salonów zlokalizowanych na całym świecie, z czego 100 działa w Polce. Francuska sieć  ma ponad 37 milionów klientek w 18 krajach. W Płocku asortyment marki dostępny jest w dwóch miejscach. Na tym lokalnym rynku sieć zadebiutowała przed pięcioma laty.

– W Galerii Wisła bardzo dużą wagę przykładamy do działań stymulujących obroty najemców. Widzimy istotne przełożenie prowadzonych działań promocyjnych na wyniki salonów Galerii Wisła. Obroty osiągane przez poszczególne marki są najważniejszym czynnikiem branym pod uwagę przy rozmowach o dalszej współpracy. Nie zapominamy, że to najemcy są naszymi najważniejszym klientami i dlatego zarządzając obiektem uwzględniamy przede wszystkim ich potrzeby-  dodaje Agnieszka Tomczak-Tuzińska, dyrektor marketingu CREAM

Galeria Wisła należy do grupy Caelum Development. Obiektem zarządza CREAM.