Redan
Redan

Zarząd spółki Redan SA poinformował, iż 4 kwietnia 2013 roku otrzymał od Członka Rady Nadzorczej Moniki Miłkowskiej-Bruczko oświadczenie o rezygnacji z funkcji Członka Rady Nadzorczej.

Monika Miłkowska-Bruczko jako przyczynę swojej decyzji wskazała powody natury osobistej.

Przypomnijmy, Grupa Kapitałowa Redan uzyskała w lutym 2013 roku obroty na poziomie 32,3 mln zł, co oznacza poprawę r./r. o 23 proc. Luty pod względem sprzedaży był szczególnie udany dla segmentu modowego – marki Top Secret, Troll i Drywash.

Obroty w lutym zwiększyły się r./r. o 35 proc. do 18,3 mln zł. Szacunkowa marża wynosiła blisko 40 proc., co oznacza spadek o ponad 7 p.p. w porównaniu z lutym 2012 r.

Redan SA jest operatorem znanych detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll i Drywash oraz sieci dyskontów odzieżowych TextilMarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej. W Polsce zatrudnia dwa tysiące osób. Sprzedaż prowadzona jest w sieci ponad 500 sklepów detalicznych, w ramach której znajdują się mono i multibrandowe salony oferujące odzież marek Top Secret, Troll i Drywash oraz dyskontowe sklepy Textilmarket.