Atrium Mosty
Atrium Mosty

W kwietniu do grona najemców Atrium Mosty dołączyły salony sieci Sinsay i Martes Sport.  Będą to pierwsze lokalizacje tych marek w Płocku.

3 kwietnia nastąpiło otwarcie pierwszego w Płocku salonu marki Sinsay. Zajął on w Atrium Mosty ponad 300 mkw. powierzchni na pierwszym piętrze centrum. Kolekcja marki dedykowana jest młodym kobietom. Znakiem rozpoznawczym Sinsay są T-Shirty z odważnymi wzorami i nadrukami, a także niesztampowe akcesoria.

W najbliższym czasie ofertę modową centrum uzupełni również salon Carry, którego otwarcie planowane jest jeszcze w I kwartale tego roku. Nowe sklepy dołączą, m.in. do takich marek jak: Camaieu, Cropp, Cubus, House, Mohito, Reserved, Tatuum czy Top Secret.

W połowie kwietnia planowane jest również otwarcie salonu Martes Sport. Będzie to pierwsza lokalizacja tej marki w mieście. Martes Sport to wielkopowierzchniowe sklepy, z markowymi artykułami sportowymi przeznaczonymi do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin. W Atrium Mosty Martes Sport zajmie ponad 400 mkw. powierzchni. Będzie to pierwszy salon tej marki w Płocku i trzeci, po Włocławku i Ciechanowie, w najbliższym regionie.

W ostatnim czasie w centrum otwarto Pizzerię Dominium i salon modowy OKAY.

Atrium Mosty jest nowoczesnym centrum handlowym, zlokalizowanym przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Wśród głównych najemców Atrium Mosty znajdują się m.in.: supermarket Piotr i Paweł, salony marek: Reserved, CCC, Deichmann, Takko Fashion, Wojas oraz sklep elektroniczny Mediaexpert.

Właścicielem obiektu jest Atrium European Real Estate Limited.