Salon Duka w aranżacji Kitchen Life

Spółka Duka podpisała umowę najmu w centrum Handlowym Atrium Felicity w Lublinie. – Na potrzeby nowego salonu wynajęliśmy lokal o powierzchni około 100 mkw. – powiedziała portalowi Retailnet.pl Teresa Szynkiewicz, Country Manager Duka Polska sp. z o.o.

Ponadto spółka na 2013 rok ma już podpisane dwie umowy najmu w centrach handlowych. Sklepy w koncepcie Kitchen Life otwarte zostaną na jesieni w Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni i w Galerii Katowickiej.

Jak informowała wcześniej portal Teresa Szynkiewicz – w pierwszej połowie 2013 roku chcielibyśmy uruchomić dwa salony Duka. Dlatego prowadzimy intensywne rozmowy z wynajmującymi. Również w tym roku będziemy kontynuować zmienianie wyglądu sklepów sieci dostosowując je do nowego konceptu Kitchen Life.

W 2012 roku łącznie przebudowano 9 sklepów (koncept Kitchen Life) w centrach handlowych m.in. w Arkadii, Wola Parku, Złotych Tarasach, a także w szczecińskiej galerii Kaskada, w katowickim Silesia City Center oraz w krakowskiej Galerii Kazimierz.

Obecnie Duka posiada sieć 30 salonów w Polsce oraz sklep internetowy. Średnia powierzchnia otwieranych sklepów wynosi 200 mkw. Spółka Duka należy do szwedzkiego koncernu Bergendahl Group AB. Oferta Duka składa się z szerokiej gamy artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego.