Wizualizacja marcredo Center Kutno

Do grona najemców marcredo Center Kutno dołączyły nowe marki. W galerii swój sklep otworzy drogeria Rossmann, oraz marki z grupy LPP: Reserved, Cropp Town, Mohito, House oraz Sinsay.

Centrum handlowe marcredo Center Kutno to obiekt o łącznej powierzchni całkowitej 18 tys. mkw., a powierzchnia najmu wyniesie ok. 16 tys. mkw. Deweloper spółka elbfonds Development dysponuje prawomocnym pozwoleniem na budowę. Budowa rozpocznie się już niebawem. Otwarcie obiektu zaplanowane zostało na pierwszy kwartał 2014 roku.

Marcredo Center Kutno będzie regionalnym centrum handlowym z silnymi najemcami strategicznymi, znaczącymi polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi oraz atrakcyjnymi sklepami lokalnych przedsiębiorców. Oprócz wymienionych marek, mix najemców tworzyć będą operator spożywczy MarcPol, sklep z elektroniką użytkową MediaExpert, sklepy z odzieżą, obuwiem a także usługi, kawiarnie i restauracje. Centrum będzie dysponowało ponad 400 miejscami parkingowymi.

Elbfonds Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie, realizowane przez spółki Grupy elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych. Elbfonds Development w ciągu najbliższych czterech do sześciu lat planuje zainwestować w Polsce 600 mln euro. W ramach tej inwestycji powstać ma do 40 obiektów handlowych w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.