Salon Marilyn w Outlet Park Szczecin

Na początku kwietnia 2013 roku w Outlet Park Szczecin otwarto salon Marilyn. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni pond 65 mkw., który mieści się naprzeciwko sklepów Quiosque i Brugi. Wkrótce w outlecie zaplanowane jest otwarcie sklepu Scot Free – odzież casual i salonu fryzjerskiego Stile Unico.

Ponadto 5 kwietnia w Outlet Park Szczecin otwarty został kiermasz Big Star. To lokal tymczasowy, niezależny od salonu outletowego Big Star w tym samym obiekcie. Będzie działał przez kilka miesięcy, jest zlokalizowany pomiędzy salonami 4F i Wrangler.

Firma Marilyn powstała w listopadzie 1994 roku. W przeciągu 20 lat swojej działalności przedsiębiorstwo ugruntowało swoją pozycję na rynku produktów pończoszniczych. Marka na przestrzeni lat zdobyła duże uznanie klientów. W chwili obecnej firma Marilyn jest jednym z wiodących producentów wyrobów pończoszniczych w kraju i produkuje zarówno asortyment luksusowy, jak i produkty klasyczne. W Polsce działa ponad 30 salonów Marilyn, w tym własne oraz kilka franczyzowych.

Powierzchnia najmu Outlet Park Szczecin to 24 tys. mkw., powierzchnia całkowita to 30,2 tys. mkw. Klienci mają do dyspozycji 1,4 tys. miejsc parkingowych.

Echo Investment SA jest jedną z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.