Ptak Outlet
Ptak Outlet

Zarząd spółki Centrum Targowe Ptak SA, właściciel centrum wyprzedażowego Ptak Outlet zlokalizowanego w Rzgowie koło Łodzi poinformował o podpisaniu dwóch nowych umów najmu.

J&W Group, właściciel sieci sklepów America Store oraz Kolporter sp. z o.o., m.in. właściciel sieci saloników prasowych w kwietniu i maju 2013 roku uruchomią swoje punkty sprzedaży w Ptak Outlet.

America Store to multibrandowy sklep, w którym znaleźć będzie można szeroki asortyment produktów wielu światowych marek. Sklep w Ptak Outlet zajmie powierzchnię 168 mkw. Jego otwarcie przewidywane jest na trzecią dekadę kwietnia. Będzie to czwarty sklep sieci w Polsce. Pozostałe mieszczą się w Domu Handlowym Olimp w Płońsku, Galerii Mazovia w Płocku oraz przy ulicy Grójeckiej w Warszawie.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w Polsce. Jest również właścicielem ponad 950 saloników prasowych. Salon Kolportera zostanie otwarty w Ptak Outlet w połowie maja 2013.

Jak już informowaliśmy, w kwietniu w Ptak Outlet zacznie działać także nowy sklep sieci Smyk. Otwarcie salonu zaplanowano na 24 kwietnia. Będzie to czwarty salon sieci w rejonie Łodzi. Do tej pory otwarto tam sklepy Smyk w CH Manufaktura, CH Port Łódź i w Galerii Łódzkiej.

Przypomnijmy, Ptak Outlet został otwarty w październiku 2012 roku. Obiekt ma 33 tys. mkw. powierzchni handlowej, docelowo pomieści 140 sklepów oferujących produkty światowych marek w fabrycznych cenach. Wśród najemców outletu są m.in. Tommy Hilfiger, Brugi, Esotiq, Gerry Weber, Solar, Ecco, I love fashion Paris, Big Star, Lacoste, Adidas, Vero Moda.