Crazy Bubble

Stoiska Crazy Bubble, które oferują napoje na bazie herbaty (buble tea) mieszczą się w centrach handlowych. – Pierwsze punkty sieci uruchomiliśmy w grudniu 2012 roku w CH 3 Stawy Katowice. Natomiast w tym roku otworzyliśmy już 2 stoiska własne (Czeladź, Gliwice) i jedno frnczyzowe (Zabrze) – powiedziała portalowi Retailnet Angelika Dobrzyńska z Crazy Bubble.

– Obecnie planujemy rozwijać sieć poprzez wyspy działające na zasadzie franczyzy. Zgłaszają się już do nas pierwsi przedsiębiorcy zainteresowani ta formą współpracy. Szukamy również nowych lokalizacji dla własnych punktów w centrach handlowych.

– Otwieramy przede wszystkim wyspy, ale nie wykluczamy również zajmowania lokali w obiektach handlowych. Jest to uzależnione od potencjału danej lokalizacji. Największe nasze stoisko o powierzchni 25 mkw. znajduje się w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach – dodała Angelika Dobrzyńska.

Kolejny punkt Crazy Bubble ma zostać otwarty w CH Platan Zabrze.

W ramach sieci Crazy Bubble funkcjonują 4 stoiska: w CH 3 Stawy Katowice, CH M1 Czeladź, CH Europa Centralna Gliwice, CH M1 Zabrze.

Crazy Bubble tea to tajwański mrożony lub gorący napój na bazie naturalnej czarnej lub zielonej herbaty z dodatkami syropów owocowych, owoców lub mleka oraz umieszczonych na dnie perełek tapioki, czyli kolorowych kulek z syropem i owocowymi żelkami.