Restauracja sieci 7th Street
Restauracja sieci 7th Street

Firma 7th Street realizuje plan ekspansji na terenie naszego kraju. Sieć do końca 2013 roku ma otworzyć co najmniej 15 restauracji zarówno w centrach handlowych, jak i przy głównych ulicach w miastach różnej wielkości.

W ostatnich dniach otwarto lokal sieci w Pruszkowie. W czasie pierwszych dwóch dni działalności obsłużył on 1200 gości.

– W najbliższym czasie planowane są dwa nowe otwarcia. Na maj zaplanowane mamy uruchomienie restauracji 7th Street na powierzchni 240 mkw. w nowo powstającym centrum handlowym w Zabrzu – Galerii Zabrze. Natomiast na lipiec przygotowujemy się do otwarcia restauracji w Olsztynie – mówi mówi Łukasz Błażejewski, manager ds. franczyzy 7th Street.

Od połowy marca 2013 roku klienci sieci restauracji 7th Street mogą składać zamówienia online, a także dokonywać płatności za zamówione jedzenie drogą elektroniczną.

Firma poszukuje obecnie lokalizacji w kolejnych 6 miastach, umożliwia także otwarcie lokalu na zasadach franczyzy.

7th Street – Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej budowana na zasadach franczyzy, która pozwala przy wkładzie własnym od ok. 80 tys. zł otworzyć gotowy lokal z pełnym wyposażeniem. Dodatkowo 7th Street, przy współpracy ze swoimi partnerami, zapewnia franczyzobiorcom nieodpłatnie część wyposażenia m.in. część urządzeń kuchennych, ekspres do kawy, zamrażarki, lodówki, ogródek letni, elementy reklamowe oraz odzież roboczą.

Lokale pod szyldem 7th Street można uruchomić w formie baru samoobsługowego (7th Street – Grill & Bar), z daniami serwowanymi w jednorazowych opakowaniach, lub w postaci restauracji z pełną obsługą kelnerską i zastawą stołową (Restauracja 7th Street – Grill & Bar).