Galeria Echo
Galeria Echo

Kielecka Galeria Echo, wrocławski Pasaż Grunwaldzki i szczecińskie Galaxy – trzy galerie handlowo-rozrywkowe zrealizowane i zarządzane przez spółkę Echo Investment, znalazły się w finale konkursu Solal Marketing Awards 2013.

Obiekty zarządzane przez Echo Investment zdobyły dwie nominacje. Pierwsza dotyczy wspólnych działań Galerii Echo, Pasażu Grunwaldzkiego i Galaxy podczas kampanii pro sprzedażowej w kategorii New Media Emerging Technology, która miała miejsce w IV kwartale 2012 roku. Druga nominacja przypadła Galerii Echo za kampanię w kategorii Sales Promotion – jury doceniło loterię pro sprzedażową organizowaną w II kwartale ubiegłego roku.

Rozstrzygnięcie i rozdanie nagród odbędzie się w Londynie 14 maja, podczas Europejskiej Konferencji Marketingowej ICSC.

– Dzięki połączeniu tradycyjnej loterii z innowacyjnym systemem czytników kuponów, nasi klienci mogli od razu uzyskać informację o ewentualnej wygranej, co w dużym stopniu zachęcało ich do aktywnego udziału w zabawie. Zadbaliśmy również o to, aby każdy uczestnik mógł wygrać jeśli nie bony na zakupy, to kupony rabatowe do wybranych sklepów, restauracji i punktów usługowych – mówi Agnieszka Drucis, dyrektor ds. marketingu w dziale zarządzania nieruchomościami Echo Investment.

– Bardzo się cieszymy, że nasza praca i pomysłowość zostały docenione przez międzynarodową organizację branżową. Już sama obecność naszych trzech centrów w gronie finalistów jest dużym sukcesem, gdyż konkurowaliśmy z setkami innych galerii z całego świata. Teraz trzymamy kciuki za zwycięstwo podczas majowego finału w Londynie – dodaje Agnieszka Drucis.

Solal Marketing Awards to najważniejsza europejska nagroda w dziedzinie marketingu centrów handlowych, a jednocześnie dowód uznania dla zespołów zajmujących się w nich marketingiem i współpracujących z nimi agencji. Konkurs organizowany jest przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers).

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.