Galeria Wisła
Galeria Wisła

Redakcja Retailnet.pl pragnie sprostować informację, zamieszczoną w newsletterze w dniu 9.04.2013 roku dotyczącą działalności marki Orsay na płockim rynku. W tekście pt. Ordipol: co najmniej 5 sklepów Orsay w 2013 roku – została podana nieprawdziwa informacja o zamknięciu salonu Orsay w Galerii Wisła i przeniesieniu go do Galerii Mazovia. Marka w dalszym ciągu funkcjonuje w Galerii Wisła. Jednocześnie, salon Orsay otworzył swój punkt w płockiej Galerii Mazovia.

Galeria Wisła w Płocku działa od listopada 2008 roku. Obiekt ma 55,6 tys. mkw. powierzchni całkowitej i dysponuje 22,6 tys. mkw. powierzchni najmu. W galerii znajduje się: 120 salonów oraz kawiarnie i restauracje. Do dyspozycji klientów jest parking na 530 miejsc.

Galeria Wisła, należąca do grupy Caelum Development, zarządzana jest przez CREAM.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta swych ekspertów, z ich potencjałem i doświadczeniem. Organizacja, choć skupia się na zarządzaniu operacyjnym, ma w swej ofercie także usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.

CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu convenience, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu stand-alone.