Calypso Fitness Club

Calypso Fitness SA, właściciel sieci klubów fitness planuje w 2013 roku uruchomić 10 nowych placówek. Spółka otwiera nowe kluby w centrach handlowych i biurowcach. W tym roku uruchomiła już kilka punktów sieci Calypso m.in. w Warszawie i w CH Sopocki Skwer (Sopot).

Calypso Fitness SA analizuje kolejne lokalizacje dla nowych klubów. Ostatnio spółka podpisała umowę najmu lokalu w centrum handlowym Kowale (k. Gdańska). Klub fitness zajmie lokal o powierzchnię blisko 900 mkw. otwarcie nowego klubu zaplanowano najpóźniej na 1 październik 2013 roku.

Calypso Fitness to jedna z największych ogólnopolskich sieci klubów fitness działających na rynku od kilkunastu lat. Obecnie posiada 15 klubów na terenie całej Polski m.in. w CH Wola Park (Warszawa), w Galerii Nowy Świat (Rzeszów), Galeria Przymorze (Gdańsk). Firma na potrzeby klubów Calypso Fitness zajmuje powierzchnie od 1 tys. mkw. do 3,5 tys. mkw.

Siłownia Calypso Fitness Club to przestronne klimatyzowane sale do ćwiczeń, najnowocześniejsze maszyny do treningu siłowego, aerobowego i wytrzymałościowego, komfortowe warunki prowadzenia treningu (małe grupy), opieka dyplomowanych instruktorów oraz szeroki wybór zajęć, jak na przykład: ABT, aerobic, TBC, fat burning, boxing, pilates czy stretching.