Ewa Teodorczyk
Ewa Teodorczyk

Inter Ikea Centre Group Poland ma nowego development managera. Stanowisko to objęła Ewa Teodorczyk, od czterech lat związana ze spółką. Będzie odpowiedzialna za nadzór nad wszelkimi pracami związanymi z realizacją nowych inwestycji spółki.

Ewa Teodorczyk, specjalistka w branży nieruchomości handlowych z 10-letnim doświadczeniem, zajęła stanowisko development managera w Inter Ikea Centre Group Poland. W ramach swoich obowiązków zarządza działem przeznaczonym do pracy nad nowymi projektami dewelopera.

Aktualnie są to: budowa centrum handlowego w Lublinie (pierwsza inwestycja spółki w południowo-wschodniej Polsce), rozbudowa Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu (wkrótce największy obiekt handlowy w kraju) oraz rozbudowa Parku Handlowego Franowo w Poznaniu (powstaje tam nowy pasaż handlowy).

Ewa Teodorczyk jest odpowiedzialna za prawidłowy przebieg realizowanych inwestycji, nadzoruje pracę kierowników poszczególnych projektów, architektów, a także osób zajmujących się komercjalizacją obiektów.

Teodorczyk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i studiów podyplomowych w zakresie zarządzania i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie zawodowe zdobywała, między innymi, jako lease manager w firmie Apsys, gdzie była zaangażowana w rekomercjalizację centrów handlowych z portfolio GE. Od 2005 roku była związana z firmą TK Development, pracując najpierw na stanowisku lease managera, a następnie zastępcy dyrektora ds. najmu, zajmując się komercjalizacją nowych projektów. W 2009 roku dołączyła do zespołu Inter Ikea Centre Group Poland, gdzie do marca 2013 roku kierowała zespołem prowadzącym wynajem nowych projektów.

Inter Ikea Centre Group Poland należy do grupy spółek Ikea. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok Ikea, w należących do Inter Ikea Centre Group Poland centrach handlowych, można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Inter Ikea Centre Group Poland jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi rozbudowę Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu i Parku Handlowego Franowo oraz budowę centrum handlowego w Lublinie.