Mariusz Majkowski
Mariusz Majkowski

Do zespołu komercjalizującego centra handlowe z portfolio Atrium w Polsce dołączył Mariusz Majkowski. Nowy senior leasing manager będzie odpowiedzialny za komercjalizację i rekomercjalizację powierzchni handlowych, za pozyskiwanie najemców, negocjację umów oraz kształtowanie polityki najmu w obszarze projektów handlowych należących do Atrium.

Nowy senior leasing manager jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Posiada doświadczenie na rynku centrów handlowych, zdobyte m.in. w firmie Echo Investment SA. Zajmował się komercjalizacją takich projektów, jak: Galeria Echo Kielce, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Galaxy w Szczecinie, galerii: Veneda w Łomży, Amber w Kaliszu, Olimpii w Bełchatowie, Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze.

Mariusz Majkowski był również odpowiedzialny za rekomercjalizację największych projektów z portfela spółki Echo Investment SA.

Mariusz Majkowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlowej i Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. W 2007 roku ukończył Master of Science in Science and Technology Comercialization na University of Texas w Austin.

Atrium European Real Estate Limited to wiodąca firma na rynku nieruchomości zajmująca się przede wszystkim inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie.

W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile oraz Atrium Plejada w Bytomiu. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę centrum handlowego Atrium Felicity w Lublinie.