Jupi Park
Jupi Park

Sieć sal zabaw Jupi Park powiększyła się o kolejna placówkę. Nowy salon otwarto w kwietniu 2013 roku w Galerii Twierdza. Jest to 8. salon sieci.

– Jupi Park w Kłodzku od ponad tygodnia nie tylko z powodzeniem działa, ale spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony dzieci, jak i rodziców. Mamy nadzieję, że nasze kolejne projekty spotkają się z równie dużym entuzjazmem – poinformowała redakcję Retailnet Tina Tulińska, Brand Manager Jupi Park, Wonder World sp. z o.o.

W 2013 Wonder World sp. z o.o., właściciel sieci, planuje otwarcie kilku nowych lokali. W pierwszej połowie tego roku powstaną nowe punkty m.in. w Przemyślu, Poznaniu i Lublinie. Firma stawia głównie na duże miasta i planuje ekspansję zarówno w istniejących, jak i planowanych obiektach handlowych. Do końca roku 2013 zostanie także uruchomiona sala w Lublinie- Galeria Atrium. Docelowo na ten rok zaplanowano otwarcie 5 nowych punktów.

Lokale sieci Jupi Park w mniejszych miejscowościach mają powierzchnię od 100 do 150 mkw. Sale w większych miastach są wielkości od 300 do 500 mkw. Firma wybiera na swoje place zabaw zarówno miejsca położone w istniejących centrach handlowych o ugruntowanej pozycji jak i w budowanych już bądź dopiero planowanych obiektach handlowych.

Priorytetem dla właściciela sieci jest ekspansja tylko w centrach handlowych  prorodzinnych, którym zależy na stworzeniu specjalnej przestrzeni dla dzieci i ich rodziców. Tworząc kolejne punkty Jupi Park koncentruje się na zachowaniu standardów konceptu.

Przypomnijmy, Jupi Parki znajdują się m.in. w takich centrach jak Factory Annopol w Warszawie, Odrzańskich Ogrodach w Kędzierzynie Koźlu, Silesia City Center w Katowicach czy w Galerii Malta w Poznaniu.