NoVa Park

W Centrum Handlowym NoVa Park został otwarty sklep Ryłko. Nowy salon oferujący obuwie uzupełnia ofertę modową gorzowskiego centrum. To pierwszy sklep marki w Gorzowie Wielkopolskim, a drugi w województwie lubuskim.

– Ryłko to kolejny salon oferujący obuwie w naszym centrum handlowym. Systematyczne poszerzanie oferty modowej galerii o marki niedostępne dotąd w Gorzowie Wielkopolskim to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy oczekują dostępu do wielu nowoczesnych sklepów w jednym miejscu. Mam nadzieję, że oferta Ryłko przypadnie do gustu klientom ceniącym modne i komfortowe obuwie – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon Ryłko zajmuje powierzchnię 90 mkw. i zlokalizowany jest na parterze, w sąsiedztwie sklepów Lindex oraz Reserved.

NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super-Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.