Organic Farma Zdrowia
Organic Farma Zdrowia

Zarząd Organic Farma Zdrowia SA poinformował, że spółka osiągnęła sprzedaż za miesiąc marzec 2013 na poziomie 4,06 mln złotych, co stanowi 15 proc. wzrostu w stosunku do sprzedaży w marcu 2012 roku, a także stanowi rekordową sprzedaż miesięczną w historii spółki.

Firma osiągnęła sprzedaż za I kwartał 2013 na poziomie 10,71 mln złotych, co stanowi 13 proc. wzrostu w stosunku do sprzedaży rok do roku. Osiągnięcie to jest zarazem rekordową sprzedażą kwartalną w historii działalności Organic.

Również spółka zależna Eko-Wital osiągnęła rekordowe wyniki sprzedażowe w I kwartale 2013 r. osiągając sprzedaż na poziomie 4,2 mln złotych. Oznacza to 17 proc. wzrost w stosunku do sprzedaży w I kwartale 2012 roku.

W marcu nastąpiło otwarcie nowych delikatesów sieci w Centrum Handlowym Atrium Reduta w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich. Lokal ma powierzchnię 66 mkw. i jest położony naprzeciwko kas hipermarketu. Delikatesy wykonano zgodnie z obowiązującymi dla całej sieci standardami pod względem architektury, koncepcji, wyposażenia i zatowarowania.

Zarząd wynegocjował i podpisał nową umowę najmu lokalu pod swoje delikatesy w Centrum Handlowym Auchan w Płocku. Umowa przedłuża najem obecnego lokalu o kolejne 5 lat czyli do czerwca 2018 roku.

Firma wynegocjowała i podpisała aneks do umowy najmu lokalu pod swój sklep w Centrum Handlowym Renoma we Wrocławiu. Umowa przedłuża najem obecnego lokalu o kolejne 6 lat czyli do kwietnia 2019 roku.