Salon iSpot

TriGranit Management i SAD sp. z o.o. renegocjowały umowę najmu powierzchni w Bonarka City Center. Salon iSpot w Bonarce będzie funkcjonował w nowym, większym o blisko 100 mkw lokalu.

iSpot to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz najbardziej innowacyjnych firm z rynku IT, fotografii, audio i video. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller.

– Salon iSpot bardzo dobrze wpisał się w ofertę Bonarka City Center i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Teraz udało nam się zaproponować tej marce większy, wygodniejszy lokal. Mam nadzieję, że przełoży się to na komfort i zadowolenie klientów – mówi Natalia Pradelska, country leasing director, TriGranit Management Corporation.

Otwarcie nowego salonu iSpot w Bonarka City Center planowane jest na 20 kwietnia 2013.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Dla klientów centrum przygotowano bezpłatny parking na 3200 samochodów.

TriGranit Management Corporation (TGM) to firma wyspecjalizowana w zarządzaniu nieruchomościami na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, m. in. w takich krajach jak: Węgry, Polska, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Rumunia i Rosja. W portfolio zarządzanych nieruchomości znajdują się: centra handlowe, biura, centra rozrywki, centra edukacyjne, z których korzysta około 50 milionów klientów rocznie. Jako jedna z największych firm w regionie TGM współpracuje z ponad 1500 najemcami. W Polsce TriGranit Management Polska sp. z o.o. zarządza m.in. Bonarka City Center oraz świadczy usługi leasingowe dla projektu Poznań City Center.