Kosmetyki Ziaja
Kosmetyki Ziaja

Firma Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp z o.o. została założona w 1989 roku.  Obecnie spółka posiada sieć 47 sklepów Ziaja dla Ciebie. W planach jest dalsza ekspansja.

– Wciąż rozwijamy projekt sklepów Ziaja dla Ciebie, a dalszy rozwój uzależniony jest od wielu czynników m.in. takich jak warunki i powierzchnie handlowe czy logistyka. W niektórych województwach projekt rozwija się bardzo prężnie, w innych dopiero zaczynamy działalność lub ją planujemy. Do momentu wstępnego zakończenia projektu nie zdecydujemy się na przekazanie szczegółów – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Katarzyna Wiśniewska, Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.

Firma Ziaja ze 100 proc. udziałem kapitału polskiego prowadzi produkcję farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i jamy ustnej. Obecnie oferta obejmuje ponad 900 produktów. Łączna sprzedaż produktów to ponad 5 mln sztuk miesięcznie. Wszystkie preparaty ze znakiem Ziaja są produkowane w dwóch nowoczesnych zakładach o powierzchni przekraczającej 15 tys. mkw. Oprócz produkcji spółka prowadzi sieć salonów sprzedaży Ziaja dla Ciebie.

– Ziaja dla Ciebie to punkty handlowe, w których oferowane są wszystkie kosmetyki ziaja oraz dermokosmetyki ziaja med. Dla profesjonalnych salonów i gabinetów kosmetycznych dostępne są również preparaty ziaja pro. Projekt Ziaja dla Ciebie opiera się na punktach sprzedaży umiejscowionych głównie w popularnych galeriach handlowych, ale nie tylko. Atutami są: pełny asortyment Ziaja w jednym miejscu, profesjonalna obsługa, nowości oraz promocje specjalne i produkty limitowane – podsumowuje Katarzyna Wiśniewska.

Salony Ziaja dla Ciebie znajdują się m.in. w CH Jantar w Słupsku, Factory Annopol w Warszawie, Galerii Warmińskiej w Olsztynie, Galerii Pestka w Poznaniu, Galerii Molo w Szczecinie.