Galeria Solna
Galeria Solna

Galeria Solna w Inowrocławiu zostanie otwarta 8 maja 2013 roku. Uroczystości związane z uruchomieniem obiektu potrwają 5 dni do 12 maja.

Już od pierwszego dnia sklepy i punkty usługowe w Galerii Solnej zaproponują klientom specjalne rabaty i atrakcyjne promocje. Ponadto z pierwszej wizyty w Galerii każdy klient będzie mógł zabrać ze sobą pamiątkowe zdjęcie, zrobione w specjalnie stworzonej na otwarcie Galerii scenerii.

Galerię Solną zaszczycą swoją obecnością znane osobowości telewizyjne. W sobotę, 11 maja klienci będą mogli się spotkać z jedną z najbardziej znanych polskich restauratorek – Magdą Gessler. Pani Magda będzie doradzać, jak zmienić nasze gotowanie, by dania były lżejsze,z wykorzystaniem świeżych, sezonowych produktów.

Ponadto w sobotę odbędą się warsztaty i pokazy taneczne w wykonaniu uczestników Tańca z Gwiazdami – Izabeli Janachowskiej i Roberta Kochanka .

Ostatni dzień otwarcia Galerii Solnej będzie należał do Małgorzaty Rozenek. Pani Małgosia doradzi wszystkim odwiedzającym w tym dniu Galerię Solną, jak odświeżyć i ożywić dom na wiosnę. Podpowie, jak sprawić, aby dom pozostał czysty, schludny oraz iż warto w wiosenne porządki zaangażować swoich najbliższych. Ponieważ zbliża się czas komunii, Małgorzata Rozenek zaproponuje, jak zadbać w tym czasie o dobre przygotowanie domu do przyjęcia rodziny. Doradzi, co zrobić, aby w tym dniu strój komunijny pozostał śnieżnobiały, a dom rozkwitł kolorami.

Małgorzata Rozenek wystąpi też w nowej roli stylistki. Doradzi, jak wypaść modnie i stylowo na komunii, jaką wybrać kolorystykę, ilość dodatków, jakie długości spódnicy czy sukienki są odpowiednie, a panom podpowie, jaki garnitur jest najlepszy na tę okazję.

Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. Będą konkursy, animacje i pokaz dużych baniek mydlanych dla dzieci oraz  dla dorosłych. W specjalnie przygotowanym kąciku dla maluchów hostessy będą częstowały słodyczami i watą cukrową. Na tych, którzy lubią przygody i mocną dawkę adrenaliny  będą czekały Symulatory Formuły 1.

Galeria Solna będzie pełniła rolę centrum handlowo-usługowego Inowrocławia. Na powierzchni ponad 30 tys. mkw. znajdzie się 100 sklepów oraz punktów usługowych. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie 1000 miejsc parkingowych. W promieniu 30 km obiekt obejmie zasięgiem oddziaływania ponad 200 tys. mieszkańców Inowrocławia oraz okolic. Inwestorem centrum jest spółka ACE 1 utworzona przez należącą do Acteeum Group firmę ACTEEUM Central Europe oraz spółkę Libra Project, której większościowym udziałowcem jest Dariusz Miłek, prezes CCC SA.