Sklep Reporter
Sklep Reporter

Przedstawiciele spółki Brandbq sp. z o.o., właściciela sieci modowej Reporter, poinformowali o planach ekspansji sklepów w trzech formatach.

– w 2013 roku planujemy otwarcie dwóch salonów własnych o powierzchni około 450 mkw., jednego outletu o wielkości około 200 mkw. i od 4 do 6 salonów franczyzowych, które będą miały powierzchnię ok. 800 mkw. Salony franczyzowe powstaną w Inowrocławiu w Galerii Solnej i w Nowym Sączu w centrum handlowym Trzy Korony. Pozostałe umowy najmu negocjujemy – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Piotr Beltrani, kierownik ds. rozwoju sieci sprzedaży Reporter, Brandbq sp. z o.o.

Obecnie sieć sprzedaży Reporter liczy 59 sklepów. W tym 23 salony to sklepy własne, a 34 to sklepy franczyzowe. Spółka posiada także 2 placówki outletowe oraz prowadzi sklep internetowy marki Reporter (sklep.reporter.com.pl) i multibrandowy sklep internetowy (answear.com.).

W ofercie sklepu online answear.com znajduje się ponad 150 marek z całego świata, w tym wiele niedostępnych do tej pory w Polsce. Answear.com powstał w grudniu 2010 roku. W ofercie znajdują się nie tylko ubrania, buty, dodatki, ale również książki, albumy, kosmetyki, gadżety, zegarki, biżuteria, a nawet rowery. Wszystkie produkty z oferty sklepu internetowego są dostępne od ręki i dostarczane do klientów w ciągu 24h. Innowacyjny system multichannel łączy sklep internetowy i salony stacjonarne.

Sklep internetowy Reporter.com.pl ruszył z końcem 2012 roku. W ofercie sklepu znajdują się odzież oraz dodatki takie jak torby, biżuteria, paski, rękawiczki dla kobiet i mężczyzn.