Wizualizacja Atrium Felicity

Lubelskie centrum handlowe Atrium Felicity ma już podpisane umowy na 87 proc. powierzchni, uwzględniając list intencyjny z marką Media Saturn. Jednocześnie kolejne marki decydują się na powiększenie dotychczas wynajętych lokali – wśród nich m.in. grupa LPP i Zara.

– Z zadowoleniem obserwujemy, że przodujące na naszym rynku marki decydują się na swoje pierwsze lokalizacje w regionie, właśnie w naszym centrum – mówi Barbara Pryszcz, chief operating officer Atrium Poland Real Estate Management. – Cieszy nas również fakt, że firmy, które już podpisały umowę najmu decydują się na zwiększenie powierzchni swojego lokalu jeszcze przed otwarciem samego centrum.

Kolejne marki zdecydowały się na powiększenie swoich dotychczasowych lokali. Zara zajmie w Atrium Felicity o ponad 380 mkw. więcej – zwiększając powierzchnię najmu do blisko 2,4 tys. mkw. Powiększeniu ulegną również salony grupy LPP – łącznie pięć salonów modowych urośnie o ponad 1,7 tys. mkw. Wcześniej na większe lokale zdecydowały się również: H&M, Carry i CCC.

– Atrium Felicity jest już prawie w pełni wynajęte. Podpisanie kolejnych umów najmu przez prestiżowe firmy świadczy o atrakcyjności projektu – mówi Tomasz Górski, starszy negocjator, dział powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield.

W Atrium Felicity wiele marek pojawi się po raz pierwszy w Lublinie. W centrum będzie pierwszy w regionie hipermarket Auchan i market elektroniczny Saturn, z którym inwestor ma już podpisany list intencyjny. Ponadto swój debiut na lubelskim rynku będą mieć m.in. salony: Bershka, C&A, Centro, Intersport, Jupi Park, Kari, Martes Sport, Massimo Dutti, New Yorker, Paris Optique, Pull & Bear, RedBerry, Super-Pharm czy Swiss.

W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Felicity dołączyły również: salon jubilerski Yes (40 mkw.), Gatta (65 mkw.), pierwszy w Lublinie salon marki Badura (70 mkw.) oraz operator telefonii Orange (blisko 30 mkw.).

Agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest firma doradcza Cushman & Wakefield. Otwarcie obiektu nastąpi na początku 2014 roku.