Galeria Rembielińska
Galeria Rembielińska

W maju 2013 roku swoje salony w Galerii Rembielińskiej uruchomią Moodo– oferujące ubrania i akcesoria dla kobiet oraz Marilyn – sklep z wyrobami pończoszniczymi.

Łącznie nowe sklepy w warszawskiej galerii zajmą blisko 90 mkw. powierzchni najmu. Sklep Moodo zajmie 64 mkw. powierzchni i będzie pierwszym salonem sieci w Warszawie. Obecnie sieć sprzedaży tej marki to 127 salonów. Kolekcje Moodo skierowane są do dziewczyn i młodych kobiet. W ofercie oprócz ubrań w Galerii Rembielińskiej sieć zaoferuje torby, czapki, szaliki, rękawiczki, getry.

Ofertę akcesoriów galerii powiększy nowy sklep marki Marilyn. W ofercie znajdą się zarówno luksusowe produkty, w tym kilkanaście rodzajów rajstop, jak i produkty klasyczne: skarpetki i podkolanówki, w tym oferta dla dzieci.

Przypomnijmy, Galeria Rembielińska to kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe położone w centrum warszawskiego Targówka. Obiekt należy do Grupy NAP Invest. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5.10.15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi Pure. Klienci Galerii Rembielińskiej mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, dwóch banków, biura podróży i pralni. Przedstawicielem działu komercjalizacji Galerii Rembielińskiej jest Piotr Kret; [email protected]; tel. 601 06 06 06.

Grupa NAP Invest będzie wystawcą wrześniowego Shopping Center Forum 2013